Atv Tours

ATV Turu 60DK.

Go Down

KAPADOKYA ATV TURU 60 DAKİKA - 1SAAT

*Kapadokya atv turu ne zaman yapılır? Kapadokya atv turlarımız 365 gün boyunca hergün yapılmaktadır. Kapadokya atv turları 1Saat, 2Saat, günbatımı ve gündoğumu turlarından oluşmaktadır. Bu turlar hergün yapılmaktadır.

*Atv aracı kaç kişilik? 1ATV aracı 2kişiliktir. Atv turlarında verilen fiyatlar araç fiyatıdır.

*Kapadokya atv turuna kaç yaş grubu katılabilir? Kapadoya atv turlarımıza 17 Yaşından küçük katılımcılar yolcu olarak velisinin yanında katılabilirler. 10 Yaşından küçükler atv turlarına katılamazlar.

*Kapadokya atv turunda kimler atv kullanabilir? Kapadokya atv turlarımızda 18 yaşından büyükler atv motorları kullanabilirler. 

*Kapadokya atv tur fiyatı ne kadar? Kapadokya atv tur fiyatlarını 2022 atv turları listemizden inceleyebilirsiniz. 

*Kapadokya atv firması hangileridir? Kapadokya atv turu firmaları çok fazla olmakla birlikte firmamız KADOST aktivite sağlayıcı, Kazetur türsab 7315 nosu ile faaliyet göstermektedir.

*Kapadokya atv turu fiyatlarında pazarlık veya değişiklik olurmu? Kapadokya'da atv turu yapan birçok firma bulunmakla birlikte her firmanın kendi fiyat politikası vardır. Bununla birlikte firmamızda atv turları sabittir. Pazarlığa açık değildir.

*Kapadokya atv turuna nasıl katılabilirim? Rezervasyon bölümünü doldurmak suretiyle Kapadokya atv turlarımıza katılabilirsiniz.

*Atv araçlarını kullanmak zormu? Kapadokya atv araçlarını kullanmak zor değildir. Kısa bir bilgilendirme ve test sürüşü ile sizde atv kullanabilirsiniz. Kapadokya atv turlarımız amatör biniciler için uygundur. 

*Kapadokya atv turuna katılırken nelere dikkat edilmeli? Kapadokya Atv turuna katılan misafirler atv turu kurallarına uymak zorundadır. Bu kurallar tur sırasından çıkmamak, öndeki atvyi takip etmek. Atv ile drift atmamak. Atv turunda ki diğer katılımcıları rahatsız etmemek. Atv motorları düzgün kullanmak. Gibi kurallardan oluşmaktadır.

*Atv turunda atvler hızlı gidiyor mu? Turlarda tur seyir hızına tur liderleri karar verir. Katılımcılar atv turu seyir hızına uymakla yükümlüdür. Tur seyir hızına uymayan katılımcıların atv turları iptal edilir, ücret iadesi yapılmaz.

*Kapadokya atv turu nerede yapılır? Kapadokya atv turlarımız Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllü Vadi Kızılçukur Panoroma, Aşk Vadisi, Ak Vadi, Çavuşin tali yollarından geçen bir rotada yapılmaktadır. Atv turunun süresi ziyaret noktalarının sayısını etkilemektedir.

*Atv turuna katılmak isteyenler için servis imkanı varmı? Servis imkanlarımız ücretli ve ücretsiz olarak ayrılmaktadır. Çavuşin, Göreme Kasabası içerisine ücretsiz servis bulunurken bu lokasyonlar dışına ücretli servis hizmeti bulunmaktadır.

*Kapadokya atv turları ile ilgili sorularınız için ''Sıkça Sorulan Sorular'' bölümünü ziyaret edebilirsiniz veya KADOST DESTEK bölümünden yazabilirsiniz.


Kadost ATV Safari Activity Permit: Nevşehir İKTM. KAZETOUR / 7315

We are waiting for you to discover valleys with ATVs. A great journey for adventure and ATV tour lovers. We visit the Cappadocia Valleys step by step with ATVs. Join us, don't be late.

*Breaks and photo times are included in the duration of the tour. 

* It is forbidden to enter the valleys in our ATV programs. Steep ups / downs, risky roads are not included in our tour route. Tour cruising speed is determined by our tour leaders. Our ATV Programs are held on the route determined by the Nevşehir Governorship. 

* There is a risk of mud and dust in our ATV tours during WINTER

* It is not possible to rent a car without a guide in our ATV programs. 

* 1 motor is for 2 people. 200 CC. Automatic gear (gas / brake / steering) vehicles are used.

* It is forbidden to drift on the tour. It is forbidden to ride the ATV on 2 wheels. Behavior that poses a security risk is prohibited. 

AFTER YOUR RESERVATION, OUR SALES REPRESENTATIVE WILL CALL YOU. 

THE ACTIVITY RESERVATION PRICES AND CONTENT YOU MAKE ON THIS SITE ARE EXCLUSIVE ONLY TO WWW.KADOST.COM FOR OTHER SALES, IT IS NOT SAMPLE

KAPADOKYA ATV TURU - 1SAAT

 Kadost Göreme Tesislerinde buluşma. ATV araçlarına geçme. Atv araçları hakkında bilgi verilmesi.

Atv tur sıralamasının sağlanması ve tur düzeninin anlatılması. Tura başlama.

Kapadokya atv tur yolu 1Saat: Kapadokya Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllü Vadi ve Kızılçukur Vadisinin panoromik olarak ziyareti. Çavuşin Kasabası tali yollarında atv sürüşü ve dönüş.

ATV TURU YAPTIĞIMIZ KAPADOKYA, KILIÇLAR VADİSİ HAKKINDA

Kapadokya Hakkında: 60 milyon yıl önce Erciyes, Hasandağı ve Göllüdağ’ın püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgâr tarafından aşındırılmasıyla ortaya çıkan bölgedir. 

kılıçlar vadisi

Kılıçlar Vadisi Hakkında: Gorkündere, Zemi Vadisi ve Açık Hava Müzesi’ni geçtikten sonra Göreme’nin ikinci bölümü olan Kılıçlar Vadisi başlıyor. Göreme merkeze 15 dakika, Ortahisara 7km. uzaklıkdır. Açık Hava Müzesi’nin bulunduğu noktadan başlayan Kılıçlar Vadisi Çavuşin Kasabasına kadar ilerlemektedir.

Kılıçlar Vadisi Nerede? Göreme Açık Hava Müzesi ile başlayan Kılıçlar Vadisi Kapadokya'nın en merkezi vadilerinden birisidir. Bir yanında Göreme Açık Hava Müzesi bir yanında Güllüdere Vadisi bulunan vadinin toplam uzunluğu ise yaklaşık 3 kilometredir.. Kapadokya atv turları Kılıçlar Vadisi'nin belirli kesimlerinde yapılmaktadır.

  Kılıçlar Vadisi Göreme’nin en güzel vadilerinden bir tanesidir. Aynı zamanda Kapadokya'da balonların kalktığı vadidir. Uzunluğu 30 metreyi bulan bir tünel, değişik yapıda ki peribacaları, eski kiliseler vadi içerisinde yer alır.  Hala kullanılan güvercinlikler ve kovanlar da Kılıçlar Vadisine farklı bir hava katıyor. Vadi yer yer darlaşırken, adını veren Kılıçlar Çayı’nı takip ettiğinizde uzun ve birbirine çok yakın duvarlardan oluşan küçük bir kanyona ulaşılır. Kapadokya atv turlarımız bu rotalar arasında ki tali yollarda yapılır. Tüm Vadinin atv araçları ile dolaşılması yaklaşık 1 saat sürüyor. Vadi içerisinde ki Kızlar Manastırı tarihi kalıntıları, atv turunun en heyecan verici ziyaret noktalarından. Daha uzun süreli atv turlarına katılmak istiyorsanız, rehberlerle görüşerek Aşk Vadisi ve Ak Vadilerden oluşan 2Saatlik güzergaha atv turunuzu uzatabilirsiniz. Vadi içerisinde doping etkisi yapan taze sıkılmış nar ve portakal suyu satan büfelerle karşılaşıp buralarda mola verebilirsiniz. Gündoğumu saatlerinde yaptığımız atv turlarında, Kılıçlar Vadisi'nin güzelliklerini izlerken, sıcak hava balonları sizlere eşlik edecektir.

Kılıçlar Vadisi Kiliseleri: Kılıçlar Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi’ndeki kalabalık kiliseler grubundan ayrı olarak iki kiliseden oluşan farklı bir gruba ev sahipliği yapıyor. Bu kiliseler vadiyle aynı adı taşıyan Kılıçlar Kilisesi ile Meryem Ana Kilisesi. Bizler Kapadokya atv turlarında bu kiliselerden sadece Kızlar Manastırını ziyaret ediyoruz.

GÜLLÜ VADİ - KIZILÇUKUR PANOROMA: Kapadokya atv turlarında gittiğimiz bir diğer nokta da Güllü Vadi ve Kızılçukur Vadilerini tepeden gören, Kılıçlar Vadisinde ki hakim tepedir. Bu tepeden Güllü Vadi net olarak gözükmektedir ve etkileyici bir manzaraya sahiptir. Güllü Vadi Kapadokya'nın en güzel vadilerinden biri olup, dik yamaçlardan oluşan bir kanyona sahiptir. Kanyon içerisinde bahar aylarında küçük bir dere akarken, yemyeşil bir doğa yapısı bulunmaktadır. Tarihi olarak da çok önemli olan Güllü Vadi içerisinde irili ufaklı birçok kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerden başlıcaları Kolonlu Kilise ve Haçlı Kilisedir. Güllü Vadi'nin bitiminden sonra Kızılçukur Vadisi başlar. Kızılçukur Vadisi toprağında ki demirin oksitlenmesi sonucu oluşmuş kırmızı bir renk yapısına sahiptir. 

Kapadokya alan başkanlığınca belirlenen atv turu parkuruna göre Güllü Vadi ve Kızılçukur Vadisine atv motorlar ile girmek yasaktır. Bu vadiler panoromik noktadan kuşbakışı olarak güzkmektedir. Eğer bu vadilerin içlerini ziyaret etmek istiyorsanız at turlarına katılıp özellikle bu vadilere gitmek istediğinizi belirtmeniz gerekir. 2Saatlik at turunda Güllü Vadi ve Kızılçukur kanyonunun içlerini doya doya gezebilirsiniz.

 • Fuses
 • Atv Tour, Helmet
 • Tour Leader
 • fuel
 • Security equipment
 • Logistic vehicle
 • Breakfast
 • Lunch
 • Dinner
 • Accommodation in the Camp + 1 Breakfast
 • 1 Night Accommodation + Breakfast
 • Transportation

11 Comment

Kapadokya atv turları için bekleriz.

C... Ö...
26 Şubat 2021

İlk kez atvlere bindim. Kapadokya nın en güzel vadilerini gezdik. Araçlar çok yavaş gidiyor ama yinede tur gayet iyiydi.

S... K...
11 Ekim 2022

Arkadaşlarimla Kapadokya tatiline geldik balona binemedik. En iyi alternatif atv turu. Kapadokya vadilerinin cogunu gezme firsati buluyorsunuz. Kiliclar Vadisini cok begendim. Tekrar gorusmek uzere

N... B...
12 Ekim 2022

Herşey çok guzeldi. Rehberler çok ilgilendi. Baslarda biraz atv kullanirken zorlandim ama sonra alistim. Kapadokya ya gelenler icin balona alternatif en iti aktivite tavsiye ederim.

S... K...
12 Ekim 2022

Amazing atv tour. Cappadocia is wonderful.

L... I...
12 Ekim 2022

Kapadokyada yapabileceginiz en populer turlardan bir tanesi atv turlari. Atvler 2kisilik. 1atv kiralayip 2kisi binebiliyorsunuz. Fiyati balona ve diger bolge turlarina gore bence cok uygun. 1saat ve 2saat atv turuna katilabiliyorsunuz. Rehber esliginde atv motorlar ile sizi Kapadokya vadilerinde gezdiriyorlar. Bence atv turunun icerigide oldukca iyi. Bir cok vadiyi gorebiliyorsunuz. Cocuklara atv surdurmuyorlar ama sizinle tura katilabiliyorlar.

S... K...
13 Ekim 2022

Google uzerinden arastirirken Kadost a rastladik. Kapadokya da atv turu yapmak istiyorsaniz 1saat ve 2saat tur secenekleri var. Atv.ler belirli bir hizda gidiyor. Rehberler size eslik ediyor. Bizim kullandigimiz atv.ler 200cc. ve 1atv 2kisilik. Kapadokya daki Kiliclar Vadisi, Kizlar Kilisesini ve ask vadisini atv turunda gezebiliyorsunuz. Biz yazin, gunbatimi atv turuna gittik ve vadilerde cok fazla atv turu vardi. Buda biraz fazla toza neden oluyor. Gun icerisindeki atv turlari daha sakin oluyor. Görmede cok fazla atv turu yapan firma var. Ama biz Kadost u tercih ettigimiz icin cok memnunuz. Atv araclari kullanmak karisik gibi gozukuyor ama cok kolay. Kisa bir atv turu infosu ile profesyonel atv surucusu gibi atv kullanabiliyorsunuz. Tabi rehberler cok disiplinli araclarla drift atmaniza ve siradan cikmaniza izin vermiyorlar 😂

F... B...
13 Ekim 2022

Kapadokya atv turuna katılmaya arkadaşlarımla karar verdik. Arkadaşım saffet mutlaka atv turuna katılalım dedi. 4 Tane atv kiraladık. Atv araçları çok güzel. Bizi Kılıçlar Vadisi ne götürdüler. Kılıçlar Vadisinden sonra Aşk Vadisine gittik. Aşk vadisinin inanılmaz bir atmosferi var. Kapadokya ya her geldiğimde atv turlarına katılmaya çalışıyorum.

M... K...
13 Ekim 2022

Atv turu cok guzeldi ama biraz yavas gittik. Program cok dolu, vadiler cok guzeldi. Biraz toz vardi maske verdiler ama yinede vadiler cok tozlu.

S... i...
13 Ekim 2022

Cappadocia ATV tour was very enjoyable and fun. The sunset in Cappadocia is wonderful. We wandered through the valleys. thanks

S... C...
13 Ekim 2022

Her yıl Türkiye'ye geldiğimizde uğradığımız atv turu firması. Bu yıl atv turlarına çok fazla düzenleme ve denetleme getirilmiş. Ama güvenlik için bence böylesi daha iyi olmuş. Bu yıl geldiğimde Hasan abiyi göremedik. Geçen yıl onunla gezmiştik. Bu yıl atv turumuzda metin bize eşlik etti. Onun turu da çok iyiydi bizle çok ilgilendi. Teşekkür ederim, seneye inşallah tekrar görüşmek üzere.

S... T...
16 Ekim 2022

Share

Get Information!
Kadost Adventure Tours
You can ask what you have on your mind about our tours and reservations.
Customer Representative
Customer Representative
+90 545 550 66 50
Available