Adventure Tours & Sports Organizations

Kapadokya Sportif Kamplar, Takım veya Bireysel Sporlar için

Go Down

   BU KAMP PROGRAMI ÖRNEK TEŞKİL ETMESİ VE BİLGİ AMACIYLA HAZIRLANMIŞTIR.   DETAYLI SPORTİF KAMP ORGANİZASYONU TALEBİNİZ İÇİN, İHTİYAÇLARINIZA UYGUN TEKLİF DOSYASI TALEP EDİNİZ.


TÜRKİYE'nin ve İç Anadolu'nun sportif kamplar merkezi KAPADOKYA

Sportif kamp tercihinde niçin Kapadokya?

*İKLİM ve RAKIM: Nevşehir 1224 m. rakımı, nem oranının düşüklüğü, doğasının ve ikliminin sağlığı ile sportif kamplar için idealdir.

 *GELİŞMİŞ SPORTİF TESİS ALTYAPISI: Nevşehir futbol, voleybol, basketbol başta olmak üzere bireysel ve takım sporları, açıkhava ve salon sporları için bütün gerekli gelişmiş sportif altyapı tesislerine sahiptir. Özel veya resmi çim sahaları, kapalı spor salonları, branşsal aktivite salonları, tartan pistleri,  fitness ve kondisyon salonları, yüzme havuzu, sauna spa altyapısı, doğal joking parkurları ile İç Anadolu'nun aranan kamp merkezi konumundadır.

*GELİŞMİŞ KONAKLAMA ALTYAPISI: Kapadokya günlük 20.000 konaklama kapasitesi, doğal ve yıldızlı otelleri, bu otellerin %95in üzerinde memnuniyet oranına sahip olması ile kamp sürecinde sporcuların kaliteli yaşam ve beslenme standartlarına ulaşmasına hizmet eder.

*ULAŞIM: Kapadokya/Nevşehir bölgesinde merkeze 45 DK. Uzaklıkta 2adet havaalanı bulunmaktadır. Türkiye'nin merkezinde bulunması sebebi ile havayolu ve karayolu ulaşımında ideal lokasyondadır. Bununla birlikte merkez içerisinde en uzak nokta 20dk.lık ulaşım ağındadır. Bölgede trafik sorununun bulunmaması da ulaşım imkanı için bir avantajdır.

*ANTRENMAN MAÇLARI ve ANTRENMAN PARTNERLERİ: Nevşehir ve çevresi gerek takım sporları, gerekse bireysel sporlar açısından bir çok yetenekli takımı ve milli sporcuyu bünyesinde barındırır. Bu takımların ve sporcuların ideal antrenman partnerliği oluşturması Kapadokya'da kampa giren takımlar için yarış, müsabaka ve maç ortamlarının yaşanması için en uygun atmosferi sağlamaktadır.

*İZOLASYON, TOPLUMSAL KÜLTÜR: Kapadokya, Türkiye'nin Dünya'ya açılan kapısı, aynı zamanda yıllardır süregelen Anadolu kültürünün bozulmamış temsilcisidir. Sakin ve huzurlu bir toplum yapısına sahip olan bölge insanının (özellikle göreme, ürgüp, avanos) büyük bir kısmı geçimini turizm ve memurlukla sağlar. Buda bölgeye kültürlü ve huzurlu bir yaşam ortamı sağlar.

*BRANŞLAR: Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Atletizm. Boks, Taekwondo, Güreş, Halter, Oryantiring, Masa Tenisi, Badminton ve diğer


* If you want to plan a holiday that is individual, free, full of activity, full of adventure, intertwined with nature, step by step in nature, full of different experiences

* Tired of the crowd, if you want to get away from the stone walls ... We have planned many activities and adventure tours for you. If you love adventure, you will love KADOST.

* We visit the Cappadocia Valleys step by step with different vehicles. Activities are included in our Adventure Cappadocia Tours. You can choose your extra needs from the extras section.

*We have planned for you, adventure tours in the most beautiful locations in Turkey.İstanbul, Bursa, Mersin, Muğla, Antalya, Kocaeli...

THE ACTIVITY RESERVATION PRICES AND CONTENT YOU MAKE ON THIS SITE (KADOST.COM) ARE EXCLUSIVE ONLY TO WWW.KADOST.COM. OUR FOREIGN SALES CHANNELS ARE NOT EXAMPLES FOR OUR SALES REPRESENTATIVE SALES, BRANCH SALES AND DOOR SALES. PERIODIC, EVEN SHORT-TERM PRICE CHANGES, CAMPAIGNS, OPPORTUNITY DISCOUNTS CAN BE SEEN ACCORDING TO OUR SALES-MARKETING ACTIVITIES, THIS SALES MARKETING STUDIES ARE SPECIAL FOR WWW.KADOST.

KULLANIMLAR

*Çim saha kullanımı, Antranman sahası kullanımı, Kapalı Spor Salonu kullanımı

*Fitness & Kondisyon salonu kullanımı, Yüzme havuzu, tartan pist kullanımı

*Antrenman maçı organizasyonu, rehber, masör, doktor, danışman tahsisi

*Otel, Konaklama hizmetleri, Yiyecek içecek hizmetleri

*Ulaşım, transfer, shuttle hizmetleri

GENEL ORGANİZASYON

*Fiyatlandırmamız antrenman sahası ve diğer antrenman alanları kullanımını, konaklama, öğün yemeklerini, antrenman suları, shuttle, iç ulaşımlar için geçerli olan paket fiyatlarıdır.

*Değişken süreli kamplar için fiyat talep ediniz.

*Antrenman maçları ve antrenman partnerleri kamp fiyatına dahil değildir. Extra ücretlendirme talep ediniz.

*Yurtdışı ve yurtiçi ulaşımlar paket fiyatımıza dahil değildir. Extra fiyat talep ediniz.

*Kamp odaları 2kişiliktir. 1 Kişiik odalar için fiyat talep ediniz.

*Kamp mutfağı COVİD önlemleri kapsamında menüdür. Yeni idari yönetmeliklere göre açıkbüfe hizmetine dönebilir.. Ekstra menü talebiniz için yetkililerimizden bilgi alınız.

  • Lunch
  • Accommodations
  • Meals
  • Breakfast
  • Shuttle and Terminal Transportation
  • Training and Gym
  • Football grass field

No comment

Share

Get Information!
Kadost Adventure Tours
You can ask what you have on your mind about our tours and reservations.
Customer Representative
Customer Representative
+90 545 550 66 50
Available