Macera Turları & Özel Etkinlik

Balonlarla Kahvaltı ve At Turu

Aşağı Kaydır
Macera Turları & Özel Etkinlik
1 Saat
Kapadokya

*Kahvaltılarımız serpme kahvaltıdır. Tabak kahvaltı için satış temsilcilerimiz ile görüşünüz.

*Bu programda at biniş süresi 30DK. Kahvaltı süresi 45DK.dır.  

*Fiyatlarımız kişi fiyatıdır. 2 Çocuğa kadar 03-06 yaş grubu ücretsizdir. Çocuklar 10DK.lık manej turlarımıza katılabilirler.

*Kahvaltı sonrası alınan içecekler ücrete tabidir.

*Kahvaltılarımız sabah 07:30 itibari ile başlamaktadır. Balonlar eşliğinde kahvaltı yapmak için erken geliniz.

*Olumsuz hava koşulları sebebi ile balonlar her zaman kalkmayabilir.  Balonların uçmadığı durumlarda firmamız sorumlu tutulamaz.

*Ön rezervasyon yapmaksızın programlarımıza katılamazsınız.

BU FİYAT VE İÇERİK SADECE WWW.KADOST.COM ÜZERİNDEN ALINAN, BU TURA AİTTİR. HARİCİ SATIŞ KANALLARI VE HİZMET ALIMLARI İÇİN ÖRNEK TEŞKİL ETMEZ.

*Bireysel, özgür, aktivite dolu, macera dolu, doğayla iç içe, doğada adım adım, birbirinden farklı deneyimlerle bir tatil planlamak istiyorsanız... 

*Kalabalıklardan sıkıldınız, taş duvarlardan uzaklaşmak istiyorsanız...  Bir çok aktiviteyi içerisinde bulunduran macera turlarını sizler için planladık. Maceraseversen KADOST seversin. 

       *Kapadokya Vadilerini birbirinden farklı araçlarla etap-etap, adım-adım geziyoruz. Macera Kapadokya Turlarımızda aktiviteler dahildir. Talep ettiğiniz extra ihtiyaçlarınızı extralar bölümünden seçebilirsiniz. 

       *Antalya, Alanya, Fethiye, Ölüdeniz, Mersin, Karadeniz... Türkiye'nin her köşesinde sıradışı tatil seçenekleri planlıyor, sizleride maceraya bekliyoruz. Lokasyon bölümünden tatilinizi planlamak istediğiniz lokasyon seçimini yapabilirsiniz.

*Konaklamalı turlarımız Çadır veya Otel konaklama olarak 2 seçeneklidir. 

EXTRALARDA SEÇİLEN LUX PAKET NEDİR? LUX PAKETLERDE MİSAFİRLERİMİZİN WİP ARAÇLARLA SHUTTLE HİZMETLERİ SAĞLANIR. PROGRAM BOYUNCA BİREBİR TUR LİDERİMİZLE, BİREYSEL OLARAK AKTİVİTELERE VE PROGRAMLARA KATILIRLAR. BÜTÜN SERVİS VE HİZMETLERDEN BİREYSEL OLARAK YARARLANIRLAR. YEMEK İÇECEKLERİ SINIRSIZ VE DAHİLDİR. MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ FİYATA DAHİLDİR. LUX PAKET SEÇEN MİSAFİRLERİMİZ DİLEDİĞİ TARİHLERDE PROGRAM REZERVASYONU YAPABİLİRLER.

BU SİTEDEN (KADOST.COM) YAPMIŞ OLDUĞUNUZ AKTİVİTE REZERVASYON FİYAT VE İÇERİKLERİ, SADECE WWW.KADOST.COM'A ÖZELDİR.

 HARİCİ SATIŞ KANALLARIMIZ, SATIŞ TEMSİLCİSİ SATIŞLARI, ŞUBE SATIŞLARIMIZ VE KAPI SATIŞLARIMIZ İÇİN ÖRNEK TEŞKİL ETMEZ. SATIŞ-PAZARLAMA ÇALIŞMALARIMIZA GÖRE DÖNEMSEL, HATTA KISA ZAMANLI FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİ, KAMPANYALAR, FIRSAT İNDİRİMLERİ GÖRÜLEBİLİR, BU SATIŞ PAZARLAMA ÇALIŞMALARI WWW.KADOST.COM A ÖZEL OLUP, HARİCİ SATIŞ KANALARIIMIZ İÇİN ÖRNEK TEŞKİL ETMEZ.

Kapadokya manzarası eşliğinde kahvaltı yapmak, balonları izlemek, harika bir sabaha başlamak istiyorsanız tam sizler için bir program...

Kahvaltı sonrasında, Kapadokya vadilerini atlarla keşfediyoruz.

Firmamıza ait 50lik Cafe ve Restoran'da Kahvaltı

-Kahvaltı ( Serpme) 3 Çeşit Peynir, 3Çeşit Zeytin, Reçel 4Çeşit, Salam, Sosis ve Kızrtma tabağı, Tereyağ, Kaymak, Bal, Yumurta omlet, mevsim yeşillikleri tabağı, meyve tabağı, yöresel soslu yoğurt, sınırsız çay veya nescafe, meyve suyu, sular.

Firmamıza ait Kadost Aktivite Sağlayıcı ile Kapadokya Vadilerinde At Turu...

-At Turu: (30 DK.) Kılıçlar Vadisi, 9.YY dan kalma Kızlar Manastırı ziyareti, Güllü Vadi Kızılçukur Panaroma. Dönüş.

  • Kahvaltılar
  • Extra 1Gece Konaklama+Kahvaltı
  • At Turu 60DK
  • ATV Turu 60 DK.

Yorum yok

Paylaş

Kadost Destek!
Kadost Aktivite Sağlayıcı
Turlarımız ve rezervasyon hakkında aklınızdakileri sorabilirsiniz
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
+90 545 550 66 50
Müsait