Atlı Binicilik

Gün Batımı At Turu Kapadokya

Aşağı Kaydır
Atlı Binicilik
120 dk.
Kapadokya

Kadost Atlı Safari Gün Batımı 120 DK. - Kapadokya Vadilerini günbatımı saatinde atlarla keşfetmek için sizleri bekliyoruz. Macera ve atlı tur sevenler için uzun bir yolculuk, eşsiz bir deneyim. Kapadokya Vadilerini atlarla adım adım geziyoruz. Sizde bizlere katılın geç kalmayın. 

Bu program toplam 2 Saattir. Molalar ve fotoğraf çekimi için geçen süreler tur süresine dahildir.

REZERVASYONUNUZ SONRASINDA, KATILMAK İSTEDİĞİNİZ SAATİ VE ULAŞIM İMKANLARINI KARARLAŞTIRMAK  İÇİN SATIŞ YETKİLİMİZ SİZE ULAŞACAKTIR. GÜNBATIMI SAATİNE GÖRE HAREKET SAATLERİMİZ DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR. 

ATLI TURLARIMIZ İLE İLGİLİ DİĞER MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN, SAYFAMIZIN ALTINDA Kİ ''SIKÇA SORULAN SORULAR'' BÖLÜMÜNÜ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

    En büyüleyici lokasyonlarda, birbirinden farklı binicilik deneyimleri sağlıyor.  Vadilerde, göl yollarında, ormanlarda, peri bacaları arasında, dağ yollarında, sahillerde atlarımızla yollardayız.  Her yaş kategorisine, her biniş seviyesine uygun,  1Saatten - 7Gün ve üzerinde atlı binicilik deneyimleri ile sizlerleyiz.

EXTRA İHTİYAÇLARINIZ İÇİN EXTRALAR BÖLÜMÜNÜ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

BU SİTEDEN (KADOST.COM) YAPMIŞ OLDUĞUNUZ AKTİVİTE REZERVASYON FİYAT VE İÇERİKLERİ, SADECE WWW.KADOST.COM'A ÖZELDİR.

 HARİCİ SATIŞ KANALLARIMIZ, SATIŞ TEMSİLCİSİ SATIŞLARI, ŞUBE SATIŞLARIMIZ VE KAPI SATIŞLARIMIZ İÇİN ÖRNEK TEŞKİL ETMEZ. SATIŞ-PAZARLAMA ÇALIŞMALARIMIZA GÖRE DÖNEMSEL, HATTA KISA ZAMANLI FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİ, KAMPANYALAR, FIRSAT İNDİRİMLERİ GÖRÜLEBİLİR, BU SATIŞ PAZARLAMA ÇALIŞMALARI WWW.KADOST.COM A ÖZEL OLUP, HARİCİ SATIŞ KANALARIIMIZ İÇİN ÖRNEK TEŞKİL ETMEZ.

Gün batımı saatine göre Kadost Göreme Tesisleri hareket

Göreme Kılıçlar Vadisi

Kızlar Manastırı (9yy.dan kalma)

Güllü Vadi ve Kızılçukur Panaroma

Güllü Vadi 1, Gün batımında fotoğraf çekimi dönüş.

REZERVASYONUNUZ SONRASINDA, KATILMAK İSTEDİĞİNİZ SAATİ VE ULAŞIM İMKANLARINI KARARLAŞTIRMAK  İÇİN SATIŞ YETKİLİMİZ SİZE ULAŞACAKTIR.  EXTRA HİZMET TALEPLERİNİZ İÇİN EXTRALAR BÖLÜMÜMÜZÜ İNCELEYİP, TUR PROGRAMINIZA EKLEYEBİLİRSİNİZ. 

  • Sigortalar
  • Atlı Program
  • Transferler
  • Türk Gecesi Eğlencesi ve İkramlar
  • Extra 1 Gece Konaklama + Kahvaltı
  • Kapadokya Atv Turu 120DK. Kampanyalı

Yorum yok

Paylaş

Kadost Destek!
Kadost Aktivite Sağlayıcı
Turlarımız ve rezervasyon hakkında aklınızdakileri sorabilirsiniz
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
+90 545 550 66 50
Müsait