Kaze Turizm


Kaze Seyahat & Turizm Hizmetleri

2012 yılında Kapadokya/Nevşehir’de kişisel girişimlerle kurulan KADOST (Kapadokya Doğa Sporları ve Spor Organizasyonları Turizm Şti.) doğa sporları ve spor organizasyonları üzerine turizm sektörüne hizmet vermek için kurulmuştur.

2012 yılında kano branşı ile macera turizmine adım atan Kadost, yine aynı yıl atlı binicilik departmanını kurmuştur. 2013 yılında atv motor turları departmanını aktif eden Kadost, 2017 yılına kadar Jeep safari dahil olmak üzere, bisiklet, kampçılık hizmetleri, dağcılık, oryantiring, trekking, kanyoning gibi bir çok alanda kendi alet, ekipman ve ekipleri ile aktivite sağlayıcı olarak turizm sektörüne macera turları hizmeti sağlamaya başlamıştır.

2014 yılında Kadost Göreme Tesislerini kuran Kadost, aktivite hizmetlerinden doğan yemek ihtiyacını karşılamak için 50lik Cafe Restoran’ı kurarak, yiyecek/içecek hizmetlerine adım atmış, 2017 yılında daha önce kiralık kullandığı bu alanı firma bünyesine katarak turizm hizmetleri için yeniden yapılandırmıştır.

2017 Yılında KAZETUR Seyahat Acentasını alarak firma bünyesine katan Kadost, KAZETUR’un geniş pazarlama çatısı altında yeniden yapılanmaya giderek hizmetlerini KAZE SEYAHAT & TURİZM HİZMETLERİ çatısı altında toplamıştır.

Kapadokya/Nevşehir’de 2 Ana şirket yapısı altında faaliyet gösteren Kaze Tur, aktivite departmanları, turizm ve seyahat hizmetleri, yiyecek/içecek hizmetleri, event organizasyonları ve alan kiralama hizmetleri ile kamu kurum/kuruluşlarının, turizm sektörünün, macera ve doğaseverlerin hizmetindedir.

Get Information!
Kadost Adventure Tours
You can ask what you have on your mind about our tours and reservations.
Customer Representative
Customer Representative
+90 545 550 66 50
Available