Courses - EQUESTRIAN TOURS

Bursa Binicilik Kursu

Go Down

EĞİTİM KATAGORİLERİ

*Temel binicilik eğitimi   : 12 Ders 

*Gelişim Binicilik Eğitimi: 24 Ders

*İleri Binicilik Eğitimi      : 24 Ders

*Sportif Binicilik Eğitimi :24 Ders


*Binici seviyesi ve kurs içeriklerine eğitmenlerimiz karar verir.

*Kurs günlerimiz kursiyerle birlikte kararlaştırılır.

*Kurslarda kullanılacak atlara eğitmenlerimiz karar verir.

*Doğuşlu binicilik merkezimizde kahvaltı ve yemek hizmetlerimiz mevcuttur.

  Cappadocia, Antalya, Istanbul, Bursa, Ankara, Izmir, Bursa, Mersin, Adana, Kocaeli, Kartepe, Patara Beaches, Lycian Way, Gölbaşı, Ankara Forests... best horse farms, best horse tour routes, best horse tours www. kadost.com.

YOU CAN REVIEW THE EXTRA SECTION FOR YOUR EXTRA NEEDS. THE PRICES AND THE CONTENT ON THIS SITE ARE EXCLUSIVE TO WWW.KADOST.COM ONLY.

 OUR FOREIGN SALES CHANNELS ARE NOT EXAMPLES OF OUR SALES REPRESENTATIVE SALES, BRANCH SALES AND DOOR SALES. PERIODICAL, SHORT-TERM PRICE CHANGES, CAMPAIGNS, OPPORTUNITY DISCOUNTS CAN BE SEEN ACCORDING TO OUR SALES-MARKETING ACTIVITIES.

You can comment on your horse tour experiences in the comments section, give feedback and earn bonuses.

#turkey #cappadocia #ankara #bursa #istanbul #antalya #likya #kartepe #at-turu #horseback-riding #turkey-horse-riding-holiday #equestrian-holiday #turkey-horseback-riding-tour #cappadocia-horse-ranch #equestrian-holiday #istanbul-horse-riding-tour #cappadocia-equestrian #pata-horse-riding #cappadocia-horse-riding-tour #horses #equestrian-travel #kapadokya-at-turu #kapadokya-at-ciftligi

*Temel binicilik eğitimi   : 12 Ders 

Teorik Eğitimler  *Eğitmen ve grupla tanışma. *Atlarla tanışma. *Temel biniciliğe başlangıç *At ırklarını, özelliklerini, kabiliyetlerini tanıma. *Eğitim programı ve çiftlik güvenliği hakkında bilgi. *At donanımlarını tanıma. *Ata yaklaşma. Atı yedekte götürme, tutma, bırakma. Atı binişe hazır hale getirme. Güvenlik ekipmanlarını kullanma. Binicilik yardımcı malzemelerini tanıma ve kullanma.  Uygulamalı Eğitimler *Ata yaklaşma. *At uygulamalı bakımı (tımar, yele, kuyruk, ayak, ekipman bakımı) *Atı binişe uygun hale getirme. *Ata binme/inme. *At üzerinde doğru oturuş. *Atla iletişim. (Dizgin yardımı, topuk yardımı, ses yardımı) *Adeta tempoda atla ilerleme ve adeta teknikleri. Binici seviyesi ve ders seyirine uygun hafif süratli/dörtnal tempo.

*Gelişim Binicilik Eğitimi: 24 Ders

*Hafif süratli tempo uygulamaları. *Dörtnal tekniği/dörtnalda tempo tutma. *Atla yön çalışmaları *Daire, köşe, slalom çalışmaları. Manej içi yön uygulamaları. Değişken tempoda atla ilerleme.

*İleri Binicilik Eğitimi      : 24 Ders

*Hafif süratli tempo uygulamaları. *Dörtnal tekniği/dörtnalda tempo tutma. *Atla yön çalışmaları *Arazi biniş ve uygulamaları *Yokuş iniş/çıkış çalışmaları. 

*Sportif Binicilik Eğitimi : 24 Ders

*Endurans *Engel atlama

  • Course completion certificate
  • Event Workshop
  • Instructor
  • Horse Riding Course
  • Extra 12 Lessons Pack
  • Plate Breakfast For 6 Lessons
  • Extra 6 Lessons Pack

10 Comment

İnternet üzerinden ararştırırken buldum. İletişime geçtim. Çok ilgilendiler sağolsunlar. 1.binicilik kursu paketim bitti. kısmetse ileri seviye binicilik eğitimine kadar ilerleyeceğim. atları ve binicilik sporunu sevdirdikleri için doğuşlu binicilik ailesine teşekkür ederim.

C... T...
9 Şubat 2022

R... İ...
10 Mart 2022

Hayalimi gerçeklestirdim tesekkur ederim.

S... D...
26 Mart 2022

S... U...
26 Mart 2022

Bursa binicilik kursu ararken tesadüfen buldum. 8 yaşında kızım derslere başladı. Çok teşekkür ederiz. Gayet memnunuz. Bursa Doğuşlu Binicilik yetkililerine ve öğretmenimiz Sıtkı Doğuşlu ya teşekkür ederim.

T... G...
7 Ekim 2022

Atları sevmeme vesile olan, Bursa Doğuşlu Binicilik ailesine teşekkür ederim.

S... K...
11 Ekim 2022

Kış kamplarında ki binicilik kurslarına kaç yaş grubu katılabiliyor?

S... D...
11 Ekim 2022

Bursa'da yasıyorum binicilik kursuna geçen yıl başladım. Doğuşlu binicilik eğitmenlerime çok teşekkür ediyorum. Kısa sürese at binmeyi öğrendim. İlk derslerde biraz tedirginlik yaşıyorsunuz ama zamanla alısıyorsunuz. Ata binmeyi, inmeyi ve atın üzerinde nasıl oturmanız gerektiğini anlatıyorlar. Sonra atı yönlendirme dersleri var. Bu süreçte atlarda size çok yardımcı oluyor, çünkü çok deneyimler. Binicilik dersi için özel eğitilmiş atlarla ders alıyorsunuz. Bir atın üzerinde dörtnala kosmak hayalimdi. Bu hayalimi gerçekleştirdikleri için Doğuşlu Biniciliğr teşekkür ederim.

S...
13 Ekim 2022

Bursa da harika bir ciftlik. Atlar harika. Egitmenker hariks. Tavsiye ederim.

C... Y...
27 Mart 2023

Bursa ya yeni tasindim. Binicilik dersi almak isterken webden doguslu binicilik kulubunu buldum. Açıkcasi yapabilirmiyim emin degildim ama egitmenim sayesinde gayet iyi gidiyorum. Doguslu Binicilik evim gibi oldu hersey icin cok tesekkur ederim.iyiki varsiniz

S... D...
15 Aralık 2023

Share

Get Information!
Kadost Adventure Tours
You can ask what you have on your mind about our tours and reservations.
Customer Representative
Customer Representative
+90 545 550 66 50
Available